VENTES AUX ENCHÈRES A137
436 MIDDENDORF, HELMUT
Dunkelhäutiger Mann.
Gouache und Tusche,
sig., dat. (19)87 u. bez. "Neger" o.r.,
97x67 cm (LM)
Estimation
4'000
4'000
4'301
Adjugé
3'000